Műhelykonferencia az anyanyelvi nevelésről

Az anyanyelvi nevelés közös lehetőségei és dilemmái címmel szervezett műhelykonferenciát a Magyar Nyelvstratégiai Intézet az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézettel közösen.
Tovább

Az anyanyelvi nevelés közös lehetőségei és dilemmái

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a 2018. november 21-én a Magyar Nyelvstratégiai Intézet és az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet által közösen szervezett műhelykonferenciára, melynek címe: Az anyanyelvi nevelés közös lehetőségei és dilemmái.
Tovább

Beszámoló a XX. Országos Közoktatási Szakértői Konferenciáról

Köznevelés, szakképzés, pedagógusképzés, innováció – huszadik alkalommal is Hajdúszoboszlón gyűlt össze a szakma krémje. A Suliszerviz Pedagógiai Intézet rendezésében megvalósuló Országos Közoktatási Szakértői Konferenciáról folyamatosan tudósítottunk, beszámoltunk az eseményekről.
Tovább

Átadták a 2018-as Ökoiskola Címeket

158 iskola vehetett át Ökoiskola Címet az ünnepélyes díjkiosztón, melyet 2018-ban az Agrárminisztériumban tartott az Emberi Erőforrások Minisztériuma, az Agrárminisztérium és az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézete.
Tovább

Nemzeti parkokról adott elő az EKE OFI igazgatója

2018. szeptember 19-én a Székesfehérvár Városi Természetbarát Szövetség meghívására Kiss Gábor igazgató, az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Tudásmenedzsment Igazgatóságának vezetője előadást tartott: Miért szép - Európa 10 legszebb nemzeti parkja? címmel.
Tovább

PEDIG konferencia október 13-án

A Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium ad otthont 2018. október 13-án 9-15 óráig a PEDIG konferenciának, ahol a tervek szerint jó gyakorlatokat osztanak meg kezdőtől haladó szintig, a digitális eszközök órai alkalmazásáról.
Tovább

Oldalak

A honlapon található adatbázisban lévő tanulmányok, egyéb szellemi termékek, illetve szerzői művek (a továbbiakban: művek) jogtulajdonosa az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. A jogtulajdonos egyértelmű forrásmegjelölés mellett felhasználást enged a művekkel kapcsolatban oktatási, tudományos, kulturális célból. A jogtulajdonos a művek elektronikus továbbhasznosítását előzetes írásbeli engedélyéhez köti. A jogtulajdonos a művekkel kapcsolatos anyagi haszonszerzést kifejezetten megtiltja.