Svájci-Magyar Együttműködési Program Zárókonferencia

2017. május 24-én, a Gerbeaud Házban tartották a Svájci-Magyar Együttműködési Program Zárókonferenciáját, melyen az Zöld Óvoda-, Ökoiskola Programok kiszélesítése című projektet képviselve az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet munkatársai is részt vettek.
Tovább

Életjelek Akciófelhívás 2017

A tavaszt záró, nyárnyitó zöld jeles ünnepek alkalmából az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézete a Földművelésügyi Minisztérium Természetmegőrzési Főosztálya szakmai támogatása mellett akciófelhívást tesz közzé Zöld Óvodák, Örökös Zöld Óvodák, Ökoiskolák és Örökös Ökoiskolák körében „Életjelek” címmel.
Tovább

Újra pályázható az Ökoiskola Cím

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI) és a Földművelésügyi Minisztérium (FM) megbízásából az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Ökoiskola és Örökös Ökoiskola cím pályázatot hirdet.
Tovább

Hamarosan megjelennek folyóirataink

Ezúton tájékoztatjuk olvasóinkat, előfizetőinket, hogy az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézetének folyóiratai már nyomdai kivitelezés alatt állnak, hamarosan az eddig megszokottakhoz megfelelően juttatjuk el azokat Önökhöz!
Tovább

Oldalak

A honlapon található adatbázisban lévő tanulmányok, egyéb szellemi termékek, illetve szerzői művek (a továbbiakban: művek) jogtulajdonosa az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. A jogtulajdonos egyértelmű forrásmegjelölés mellett felhasználást enged a művekkel kapcsolatban oktatási, tudományos, kulturális célból. A jogtulajdonos a művek elektronikus továbbhasznosítását előzetes írásbeli engedélyéhez köti. A jogtulajdonos a művekkel kapcsolatos anyagi haszonszerzést kifejezetten megtiltja.