Oktatás a 21. században – Határok nélkül

2015. már. 26. 10:30 - 2015. már. 27. 18:30
4026 Debrecen, Hunyadi utca 1–3.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet, a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. és a Nemzetstratégiai Kutatóintézet nemzetközi szakmai konferenciát szervez 2015. március 26–27-én Debrecenben és Nagyváradon.

Iskolai Konfliktus Tudásközpont (PPKE)

2015. jan. 29.
14:00 - 18:30
1088 Budapest, Mikszáth tér 1.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara nevében tisztelettel meghívjuk Iskolai Konfliktus Tudásközpont konferenciánkra.

Iskolai Konfliktus Tudásközpont (PPKE)

2015. jan. 29.
14:00 - 18:30
1088 Budapest, Mikszáth tér 1.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara nevében tisztelettel meghívjuk Iskolai Konfliktus Tudásközpont konferenciánkra.

Iskolai Konfliktus Tudásközpont (DE)

2015. jan. 22.
14:00 - 19:00
4032 Debrecen, Egyetem tér 1.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kara nevében tisztelettel meghívjuk Iskolai Konfliktus Tudásközpont konferenciánkra.

Iskolai Konfliktus Tudásközpont (DE)

2015. jan. 22.
14:00 - 19:00
4032 Debrecen, Egyetem tér 1.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kara nevében tisztelettel meghívjuk Iskolai Konfliktus Tudásközpont konferenciánkra.

Iskolai Konfliktus Tudásközpont (ELTE)

2015. jan. 20.
14:00 - 18:00
1075 Budapest, ELTE PPK, Kazinczy utca 23–27.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kara nevében tisztelettel meghívjuk Iskolai Konfliktus Tudásközpont konferenciánkra.

Oldalak

A honlapon található adatbázisban lévő tanulmányok, egyéb szellemi termékek, illetve szerzői művek (a továbbiakban: művek) jogtulajdonosa az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. A jogtulajdonos egyértelmű forrásmegjelölés mellett felhasználást enged a művekkel kapcsolatban oktatási, tudományos, kulturális célból. A jogtulajdonos a művek elektronikus továbbhasznosítását előzetes írásbeli engedélyéhez köti. A jogtulajdonos a művekkel kapcsolatos anyagi haszonszerzést kifejezetten megtiltja.